Paznokcie hybrydowe – manicure sezonu

Jeszcze kilka lat temu manicure bazował na naturalnych paznokciach i zwykłych lakierach. Następnie modne stały się tipsy, żele i akryle. W ostatnim czasie serca kobiet podbijają paznokcie hybrydowe.

Paznokcie hybrydowe – co to takiego?

 Manicure hybrydowy nie wymaga przytwierdzania do płytki paznokcia tzw. tipsów. Jego wykonanie opiera się na specjalnych hybrydowych lakierach, którymi pokrywany jest naturalny paznokieć. Następnie całość utwardzana jest przy pomocy lamp z promieniowaniem ultrafioletowym.

 Czemu zawdzięczają popularność paznokcie hybrydowe?

Paznokcie hybrydowe wyglądają bardzo naturalnie. W przeciwieństwie do wspomnianych już metod, nie niszczą naturalnej płytki (niestety robią to np. tipsy). Co ciekawsze, efekt jest bardzo podobny, bowiem lakiery hybrydowe są równie trwałe jak żelowe paznokcie. Dobrze wykonany manicure utrzymuje się bez ubytków i utraty blasku nawet przez 4 tygodnie. Oprócz wyżej wymienionych zalet, paznokcie hybrydowe podbijają serca kobiet ogromem możliwych zdobień. Wszystko zależy od umiejętność kosmetyczki oraz zarówno jej, jak i twojej wyobraźni.

Paznokcie hybrydowe i ich wady

Skoro już znamy zalety manicure hybrydowego, warto też wspomnieć o jego wadach. Dla wielu pań minusem będzie z pewnością to, że aby pozbyć się zdobienia, muszą udać się ponownie do kosmetyczki. Lakieru hybrydowego nie usunie się z płytki zwykłym zmywaczem.

Paznokcie hybrydowe a finanse

Paznokcie hybrydowe wykonywane są w wielu salonach kosmetycznych. Niestety, aby zrobić je w domu należy posiadać odpowiedni sprzęt i asortyment. Wykonanie takiego manicure trwa stosunkowo krótko, a koszty zamykają się w okolicach 50-80 zł (w zależności od salonu) – wiele kosmetyczek w tej cenie uwzględnia również usunięcie zdobień. Zakładając, że sprawdzony lakier do paznokci kosztuje 10-20 zł i utrzymuje się na dłoniach do 3-4 dni (więc spokojnie wystarczy ci na miesiąc), to wydatek na manicure hybrydowy może wydawać się dość spory. Jednak dla wszystkich pań, które nie przepadają za ciągłym sprawdzaniem stanu lakieru i częstym malowaniem paznokci, jest to z pewnością idealne rozwiązanie.

Poniżej kilka inspiracji do wykonania manicure hybrydowego:

manicure hybrydowy manicure hybrydowy zloty manicure hybrydowy manicure hybrydowy2 manicure paznokcie hybrydowe manicure paznokcie rozowe manicure paznokcie stylizacja manicure paznokcie manicure rozowe paznokcie manicure zlote paznokcie stylizacja paznokci stylizacja paznokci2
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>